Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
The Vast of Night izle
6.9 IMDB Puanı

The Vast of Night izle

    The Vast of Night Filmi. 1950'li yıllarda geçen filmde, New Mexico'da çalışan bir santral operatörü ile bir radyo programcısı tuhaf bir frekans yakalaması ile başlamaktadır.

    The Vast of Night izle full

    Amerika'nın Teksas eyaletinde çekimleri tamamlanan The Vast of Night sineması 2 Ocak 2019'da sinemaseverlerin beğenisine sunulmuştur. Bünyesinde birçok film türünü barındıran filmin seyir hazzı yüksektir. Filmde; New Mexico'da yaşamlarını sürdüren Fay ile DJ Everett ikilisi, yollarının kesişmesinin ardından çok iyi arkadaş olurlar. Yaşadıkları ufak kasabaya bağlı olan 2 arkadaş, yakın 1 zamanda oluşacak olan felaketi önleyebilmek adına amansız 1 mücadele verecekler.

    HD Film izle

    Santral operatörü Fay, hayatı boyunca karşılaşmadığı 1 olaya şahitlik etmiştir. kez önce duymadığı 1 ses frekansı keşfeden Fay, dünyanın ile kasabalarının yok olacağını anlamıştır. Yakın arkadaşı DJ Everett'i yanına alarak dünyanın ile kasabanın kaderini değiştirecek olan 2 Yürekli arkadaşın hikayesini James Montague, Craig W. Sanger ikilisi kaleme almıştır.