Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Ritüel izle
7.1 IMDB Puanı

Ritüel izle

    Ritüel Türkçe Dublaj İzle. Ritüel Filmi full izle. Geleneksel olarak düzenlenen Midsommar festivaline katılmayı düşünen Christian korkunç olaylarla karşılaşır.

    Ritüel izle full

    Ritüel Filmin mevzusu Ritüel Full 1080p izle, İsveç’te geleneksel Midsommar festivali yapılacağı zaman aralarında 1 takım sorunlar olsa da ilişkilerine devam eden Dani ile Christian üniversiten 1 arkadaşları tarafından bu festivale davet edilir. yaşça ufak bayan Dani gitmeden önce dehşet verici 1 hadise yaşamıştır ile bu gidişin kendine iyi geleceğini sanmaktadır. Gittiklerinde yemyeşil 1 cennet gibi görülen köyün ardında yaşananlar onları dehşete düşürecektir. Yerel kutlamalar ile ritüeller başladığında bu yerin onlara getireceklerini görseler de artık hiçbir çareleri yoktur. O korkunç olaylar ile kafa etmek mecburiyetinde kalacaklardır. Ari Aster tarafından yönetilen film psikolojik 1 filmdir. Gerilim ile korkunun psikoloji ile harmanlanması filme çok farklı 1 hava katmıştır. İzlediğinizde beyin yakacak olan türden bu film izlenenler tarafında çok beğenildi.Ritüel filmini ile tüm güncel filmleri filmmodu ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler.