Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Organize İşler Sazan Sarmalı Tek Parça izle
6.0 IMDB Puanı

Organize İşler Sazan Sarmalı Tek Parça izle

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi full izle.Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın başrol oynadığı organize işler film serisini 1080p ve 720p izle.Sazan sarmalı full izle.

Organize İşler Sazan Sarmalı Tek Parça izle full

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi yine en komik sahneler ile karşımıza geliyor.Oldukça keyifli çekim sahnelerinin olduğu harika bir film olan bu seride başrolde büyük üstad Yılmaz erdoğan boy gösteriyor.En iyi yerli filmleri arasında büyük bir yer tutan organize işler serisi komedi filmleri arasında baş sıralarda geliyor. İstanbul ‘da organize işler kazanmaya devam ediyor. Sazan yemi kovalıyor, balıkçı asim ile takımının ellerinde, kez büyük balıklar bu takımı takip ediyor. Dönen dolapların içinde temizler temizler ile kirletir. ile bu kez darbe beklenmeyen 1 yerden gelir tek kızı aldattı.

Organize işler sazan sarmalı izle

Sarman spiral tarafından asim ile çetesinin maceralarıyla ilgili organize çalışmalar. İstanbul ‘da düzenlenen çalışmalar tam salınımlı olarak devam ediyor. yıllar boyunca çevirdiği yalanlar ile Oyunlar ile insanları aldatmaktadır. Asim ile çetesi hiçkimse yakalayamadı, 1 kağıt parçası üzerine yerleştirilir hangi onlar az spiral diyoruz. Kralı tek kızı asim ile takımı hemen harekete sürdü. Nazlı babasının 1 şeyler sipariş etmesini vazgeçiriyor olsa da, Birden kendini 1 sazan olarak buluyor.

lütfen bekleyin - Organize İşler Sazan Sarmalı Tek Parça izle

TEK PARÇA VIP PLAYER