Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Odamda – In My Room izle
6.4 IMDB Puanı

Odamda – In My Room izle

    In My Room izle 2018 yapımı film Full HD kalite ile Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleriyle sizlerle. Donma veya takılma olmadan HD film izle.

    Odamda – In My Room izle full

    Odamda izle, odamda filmi türkçe izle.Mesleki kariyeri ile başka özel hayatı dibi görmüş olan Armin, sonunun geldiğini düşünerek artık umutsuzca hiçbir umudu olmadan odasında gece uykuya dalar. Milyarda 1 ide olsa htimal doğru olur ile Armin sabah uyandığında dünyadaki insanlıktan geriye sadece kendisinin kaldığını öğrenir. Zaman geçip bu başıbuyruk düzene tam alışmışken, günlerden 1 gün, bu yeni dünyası da aşağı üst olur. Alman senarist Ulrich Köhler, ödüllü sineması Uyku Hastalığı’ndan 8 yıl sonra çektiği bu ilk filminde erkeklik, bağlılık, aile ile varoluş kavramları üzerinden modern topluma dair yer yer şaşırtıcı ile komik Fakat son kertede insancıl 1 eleştiride bulunuyor.
    Odamda filmi oldukça sürükleyici ve heyecan verici en iyi 2018 filmlerinden biridir.Sizde bol aksiyonlu alman filmleri izlemek istiyorsanız in my room filmini türkçe altyazılı full hd korsanfilmizle.com adresinde izleyebilirsiniz.

    lütfen bekleyin - Odamda – In My Room izle