Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle
6.9 IMDB Puanı

Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle

Narnia Günlükleri 1 Aslan Cadı ve Dolap film izle, Narnia Günlükleri 1 Aslan Cadı ve Dolap full hd izle, türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleriyle hd film izle

Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle full

Efsaneleşmiş Şrek serisinin yönetmeni Andrew Adamson’dan çocukların hayal dünyasını zenginleştiren kitap serisinin beyazperdeye uyarlanmış hali. Savaş nedeni ile ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan Pevensie ailesi yaşayacakları maceradan bi haberdirler. Kardeşlerden dördü meşhur bir profesörün yanında yaşamaya başlar. Kardeşlerden en küçüğü olan Lucy tesadüfen odalardan birindeki elbise dolabının kapısının farklı bambaşka bir yere açıldığını keşfeder. Bu yerin adı Narniadır. Narnia karlar altında bembeyaz bir yerdir burada hayvanlar konuşmaktadırlar. Tüm kardeşler kapıyı görür ve Narniaya gerçerler ama Narnia Beyaz Cadı Jadis tarafından kuşatılmıştır. Narnianın yöneticisi olan Aslanı aramaya başlayan kardeşler Aslanla birlik olup Beyaz Cadı Jadisten Narniayı kurtarmalıdırlar. Aile, Fantastik ve Macera filmi Narnia serinin ilk filmi Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) yüksek kalitede farklı alternatiflerle sitemize eklenmiştir. Sizlere iyi seyirler dileriz.

lütfen bekleyin - Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap izle

TEK PARÇA VIP PLAYER