Morbius Türkçe Altyazılı İzle
7.8 IMDB Puanı

Morbius Türkçe Altyazılı İzle

  Morbius izle, Morbius full izle.2020 yılının en iyi yabancı filmi adayı olan Morbius yaşayan vampir sineması büyük heyecan ile bekleniyor.Morbius altyazılı izle.

  Morbius Türkçe Altyazılı İzle full

  Morbius yaşayn vampir sineması farklı bir bakış açısı ile hazırlanmış ve dram , bilim kurgu ve aksiyon kategorilerini birleştirecek doğaüstü bir film olacaktır.Birçok izleyici tarafından ilgi ile incelenen filmin oyuncuları özenle seçilmiş ve büyük bir prodeksiyonu mevcuttur. Tedavisi mümkün olmayan 1 kan hastalığını deney yaparak tedavi etmeye çalışan Morbius zorlu 1 mücadeleye girecektir. Hastalığı vampir yarasaları ile elektroşok tedavisi ile iyileştirmeye çalışan Morbius son derece korkunç 1 sonuçla karşılaşacaktır ile artık hiçbir şey eskisi gibi yolunda olmayacaktır. Hayatta kalmak için 1 mücadeleye girecek olan Morbius, sürekli kan değiştirmek zorundadır. Ayrıca sorunlar bununla bitmeyecektir.

  HD Film izle

  Artık ışığa da çıkması imkansız hale gelmiştir. Üstelik tüm bunlar yetmiyormuş gibi, insanüstü güçlere sahip olmaya başlamıştır. Morbius sineması Oyuncuları2020 yılı yapım filminde Adria Arjona, JaretLeto, Michael keraton, Jared Harris, MattSmitt, tyreseGibson yer almaktadır. Filmin senarist koltuğunda ise Daniel Espinosa oturmaktadır.Morbius sineması KonusuBiyokimyacı olan Murbius’ un hayatının nasıl kabusa dönüştüğünü izleyeceksiniz. Nadir görülen 1 kan hastalığını tedavi etmek için çeşitli deneyler yapmaktadır. Bu deneylerin sonucunda kendisi de vampire dönüşecek, insanüstü güçlere sahip olacaktır. Her gün değişmesi gereken kana ihtiyacı vardır ile mutlaka gün ışığına çıkamamaktadır. Filmin Başrolünü Joker karakterini üstlenen Oscar Ödüllü oyuncu JaretLeto canlandırıyor. Klasik vampir filmlerinin dışına çıkan muhteşem yapım. Nadir görülen 1 kan hastalığına sahip bulunması nedeniyle, bu hastalığı tedavi etmek için çeşitli deneyler yapmaya başlar. Tedavi için 1 yarasanın DNA sını kullanır ile o da vampire dönüşmeye başlar. Morbius filmini Türkçe altyazılı izlemek için korsanfilmizle.com olarak sizlere seçenekler sunuyoruz. Morbius 1080p izle seçenekleri sitemizde mevcuttur.

  hd film izle

  Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

  5 yorum