Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Mavi Korku 3 izle
4.6 IMDB Puanı

Mavi Korku 3 izle

    Mavi Korku 3 filmini korsanfilmizle.com farkı ile tek parça ve 1080p full hd izleyebilirsiniz.Türkçe dublaj ve altyazılı Mavi Korku 3 izle.

    Mavi Korku 3 izle full

    Mavi Korku 3 izle, Mavi Korku 3 full izle, Mavi Korku 3 türkçe dublaj izle, Mavi Korku 3 1080p izle, Deep Blue Sea 3 2020 izle, Emma Collins ile takımı Little Happy adasında ki üçüncü yazlarını geçirmektedir. Birçok kişi tarafından sevilen Mavi korku filmi 3 adı ile serinin üçüncü filmi olarak karşımızda.Oldukça yüksek izleyici kitlesine erişen filmde her yıl doğum yapmak için civar mesafelerde yada yakınlarda bulunan üreme çiftliklerine giden köpekbalıkları üzerinde incelemeler yapılmaktadır.Böylece iklim değişikliğinin köpek balıkları üzerindeki etkisi araştırılmaktadır.Filmi türkçe dublaj ve türkçe altyazılı izleyebildiğiniz gibi hd olarakta sitemizde seyredebilirsiniz.Deep blue sea 3 olarakta bilinen filmde yönetmen John Pogue yetkiyi almış ve harika bir film ortaya çıkararak imdb puanlama sisteminde çok yüksek bir puan almış. Böylece en çok seyredilen filmler listemize girmeyi başardı.

    Her yıl doğum yapmak için yakındaki üreme çiftliğine gelen büyük ak köpekbalıkları üzerindeki iklim değişikliğinin etkisini inceleyerek geçirmektedirler. Fakat bu önceki balıkçı köyünün son 2 sakiniyle birlikte, önceki sevgilisi ile deniz biyoloğu Richard'ın liderliğindeki "bilimsel" 1 ekip, üç boğa köpekbalığını incelerken onların doğal ile barışçıl yaşam ortamlarının bozulduklarını öğreneceklerdir... korsanfilmizle.com iyi seyirler diler...