Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Kassandra Geçidi izle
6.4 IMDB Puanı

Kassandra Geçidi izle

(The Cassandra Crossing)
Kassandra Geçidi filmini izle.Türkçe dublaj ve türkçe altyazılı izleme seçenekleri ile Kassandra Geçidi full hd izle, 1080p izle, 720p izle.

Kassandra Geçidi izle full

Corona virüs konulu film izlemek istiyorsanız doğru sayfadasınız.Virüs konulu filmler son zamanlarda artmaya devam etmektedir.Kassandra geçidi virüs konulu olması nedeniyle son zamanlarda en çok izlenen filmlerden biridir.Filmin asıl konusu 25 ekim günü trene binen virüslü bir hastanın başlattığı salgını konu almaktadır.Kassandra geçidi türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak size izleme seçeneği sunmaktadır. Koronavirüs filmi izlemek istiyorsanız bu videomuzu izleyebilirsiniz. Filmde konu olan virüs taşıyıcı trendeki herkese virüsü bulaştırmaya başlar toplam 1.000 kişinin yer aldığı bu trende virüsü tek tek tüm yolculara bulaştırmaya başlayan virüslü hasta amacına neredeyse ulaşmaktadır.Bu problem ise dünyaya büyük bir kaos yaşatacaktır. Tek çözüm ise treni yoketmektedir.Kassandra geçidi full hd izleyerek bu harika sinemayı seyredebilirsiniz.

lütfen bekleyin - Kassandra Geçidi izle

TEK PARÇA VIP PLAYER