Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Karakomik Filmler 2 Emanet izle
5.9 IMDB Puanı

Karakomik Filmler 2 Emanet izle

    Karakomik ler 2 Emanet filmini korsanfilmizle.com farkı ile tek parça ve 1080p full hd izleyebilirsiniz.Türkçe dublaj ve altyazılı Karakomik ler 2 Emanet izle.

    Karakomik Filmler 2 Emanet izle full

    Karakomik Filmler Emanet izle, Karakomik Filmler 2 izle, Karakomik Filmler 2 Emanet izle, Karakomik Filmler Emanet full izle, Karakomik Filmler Emanet sansürsüz izle, Karakomik Filmler Emanet bipsiz izle, Karakomik Filmler Emanet 1080p izle, Karakomik Filmler Emanet 2020 izle, Cem Yılmaz 'ın ilk defa denemiş olduğu tek bilete 2 film sloganıyla çıkartmış olduğu Kara Komikler serisinin ikinci filmidir. İlk çıkarttığı Kara Komikler serisinde 2 Arada ile Kaçamak filmleriyle seyircinin karşısına geçmişti. Sinema severlerden olumlu-olumsuz yorumlar alsa da Cem Yılmaz 2 film 1 arada işini sevmişe benziyor. Yeni serisindeki filmler ise Çılgın ile Emanet'tir. Emanet'in mevzusu ; Birol'un dansçılık sevdasını bu uğurda yaptıklarını anlatmaktadır. Birol dansı oldukça seven ile bu yeteneğini herkese göstermek isteyen biridir. Sürekli ünlü olmanın hayalini kurmaktadır. Televizyondaki yarışma programlarına katılarak yeteneğini göstermek ister. Birol'un ünlü olma hayali ışığında Film aslında izleyicilere televizyon dünyasının hilelerini reyting uğruna neler yapabilceklerini bizlere anlatmaya çalışıyor. Sadece televizyon dünyası da değil. İnsanların belli 1 üne kavuştuktan sonra nasıl da değişebileceği konusuna değinilmiş. Özellikle Ayhan'ın Birol'u sürekli küçümsemesi Birol'un da otelciyi umursamaması şeklinde kısır 1 döngüye de yer verilmiştir... korsanfilmizle.com iyi seyirler diler...