Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
İntikam Manyeo izle
7.1 IMDB Puanı

İntikam Manyeo izle

    initkam filmi izle, intikam manyeo filmi izle hd tek part,intikam manyeo izle türkçe, intikam 2019 izle, intikam filmi yeni izle.Türkçe altyazılı intikam filmi izle.

    İntikam Manyeo izle full

    Güney Kore sinemalarında 2019 yılında izleyiciyle buluşan İntikam - Manyeo (The Witch) filminin ülkemiz sinemalarında da gösterime girdiğini hatırlayalım. Ülkemizde ırak Doğu sinemasever takipçilerinin ilgi gösterdiği sineması Hoon-jung Park hem yazıp hem de yönetmiştir. 125 dakikalık süresinde bolca Aksiyon ile Gizem dolu sahneler sığdıran İntikam - Manyeo (The Witch) filminde; Hükümetin tesisinden kaçmayı başaran ufak kız Ja yoon, bilmediği 1 yolda ilerlerken kendisini tanımadığı 1 evin kapısına bırakmıştır.
    Evde yaşayan yaşlı çift, kapılarında karşılaştıkları ufak kızı içeriye alır. ufak kızı sahiplenmeye karar veren yaşlı çift, artık hayatlarına üç kişi devam ederler. ufak kız Ja yoon büyümüştür ile yıllar sonra karşımıza lise öğrencisi olarak çıkmıştır. Ailesi olarak kabullendiği yaşlı çiftin son zamanlarda maddi sıkıntılar çektiğini gören Ja yoon, para kazanacağı 1 yarışmaya katılır. Ja yoon, yarışmaya katılmasının ardından yıllardır peşinde olan insanların radarına takılır.