Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Hüddam 2 izle
5.3 IMDB Puanı

Hüddam 2 izle

Hüddam 2 izle, Hüddam 2 full izle, Hüddam 2 hd izle.Yerli korku filmlerden biri olan Hüddam 2 filmini 1080p ve 720p full hd izle.

Hüddam 2 izle full

Hüddam 2 izle, Hüddam 2 full izle, Hüddam 2 sansürsüz izle, Hüddam 2 bipsiz izle, Hüddam 2 1080p izle, Hüddam 2 2019 izle, Doğal olarak zihinsel ile fiziksel olarak engelli 1 kız olan Fatma, yeğeni tarafından tecavüze uğruyor. Fatma bu korkunç olayın sonucu hamile kaldı. Bu bebek Fatma için büyük 1 umut olurdu. Bebekken annesini ile babasını yitiren ile şimdiye kadar yalnız kalan Fatma için bu bebek yalnızlığının sona erdiği anlamına gelir. Ancak Fatma'nın amcası Recep, bebeğin doğmasını istemez. Fatma'ya şiddet uyguladığında, bebeği düşer. Fatma, büyük umutlarla doğmayı beklediği bebeğini kaybettikten sonra harap oldu, kendi ebesi Songül'den yardım ister. Fatma'ya yapılanlara kayıtsız kalmak istemeyen Songül, Hüddam'ın davetinde 1 ritüel gerçekleştirerek bebeği geri getirir. Fatma'yı tekrar hayata bağlayan bu bebek, ona zarar verenlerin kabusu olacak. korsanfilmizle.com keyifli seyirler diler.

lütfen bekleyin - Hüddam 2 izle

TEK PARÇA VIP PLAYER

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum