Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Harpoon izle
6.0 IMDB Puanı

Harpoon izle

    Harpoon filmini korsanfilmizle.com farkı ile tek parça ve 1080p full hd izleyebilirsiniz.Türkçe dublaj ve altyazılı Harpoon izle.

    Harpoon izle full

    Harpoon izle, Harpoon full izle, Harpoon türkçe dublaj izle, Harpoon 1080p izle, Harpoon 2019 izle, ufak 1 tekne, 3 yakın arkadaş ile muhteşem 1 okyanus, bu noktada ne fena gidebilir ki? Evet kimileri için cennet olan bu güzel film karesinde aslında işler hiç de o kadar muhteşem ile cennetvari değildir. Çünkü bu 3 arkadaşında kez önce dile getirmedikleri sırları, birbirlerinden bekledikleri çıkarları ile birbirlerine attıkları ancak üçünün de bilmediği kazıkları bulunmaktadır. İşte bu cennetten 1 parça olan okyanusun ortasında ile bu ufak teknenin içinde sözde güzel 1 kaçamak yaşamak isteyen bu 3 yaşça ufak için ömür tekne bozulduğunda ile bu cennetin 1 an da cehenneme döndüğünde değişecektir. Hiçliğin ortasında çaresizce kalan gençler için önceki defterleri açmak, ortaya çıkmamış sırları ortaya çıkarmak ile birbirlerine duydukları nefret ile öfkeyi kusmaktan başka 1 şey kalmamıştır... korsanfilmizle.com iyi seyirler diler...