Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Evde Tek Başına 4 izle
2.6 IMDB Puanı

Evde Tek Başına 4 izle

vde Tek Başına 4 izle, Evde Tek Başına 4 full izle, Evde Tek Başına 4 türkçe dublaj izle, Evde Tek Başına 4 hd izle.İlk filmdeki olayın hemen hemen aynısı dördüncü seride de yaşanıyor.

Evde Tek Başına 4 izle full

İlk filmdeki olayın hemen hemen aynısı dördüncü seride de yaşanıyor. Kevin ile ailesi Noel gecesi için tatil planı yaparlar. Tatillerini geçirmek için kararlaştırdıkları yere doğru yola çıkan aile 1 eksiklik olduğunu fark ederler. Çocukları Kevin'i evde unutmuşlardır. Uçağa bindikten sonra Kevin'in yokluğunu fark eden ailenin aklı Kevin'dadır. Evde tek başına vakit geçiren Kevin, evde davetsiz misafirlerle karşılaşır. barınak sahiplerinin yokluğunu fırsat bilen hırsızlar evi soymayı planlamışlardır ancak karşılarına çıkan Kevin, hırsızları doğduklarına pişman edecektir. Güney Afrika'da çekimlerini tamamlayan sineması Rod Daniel yönetiyor. ABD yapımı Aile, Komedi ile Suç türlerinden oluşan filmin senaryosunu John Hughes, Debra Frank, Steve L. Hayes kaleme almıştır.

lütfen bekleyin - Evde Tek Başına 4 izle

TEK PARÇA VIP PLAYER