Devam Ediyor
The Flash
7.8 IMDB Puanı

The Flash

The Flash izle

The flash izle.Ufak yaşta annesinin bir süratçi tarafından öldürüldüğüne şahit olan, bu drama vakanın ardından babasının yargılanması ve delil beceriksizliğinden mapusa giren babasının da gidişinden sonra bütün biten Barry, yan komşuları olan ve polis memuru olan Joe West’in evine yerleşir ve Joe’nun oğlu gibi gelişir.

Geliştiği zaman Vaka Yeri Tahlil’ye giren Barry kesintisiz her yere geç kalır ve her zaman bir koşuşturma içerisindedir S.T.A.R. Labs “Parçacık Süratlendiricisi” isimli zaman ötesi buluşlarını çalıştıracaktır ve Barry The flash dizisine yetişemez fakat işler makûs sonuçlanmıştır ve parçacık süratlendiricisi patlar ve Barry’i bir yıldırım çarpar. Gözünü açtığında S.T.A.R. Labs’te açar. Başında Cisco ve Caitlin vardır. Gerçek serüven o zaman başlar ilerleyen zamanlarda süratlendiğini fark eder ve takviye etmeleri için yeniden S.T.A.R. Labs’e gider.

Bir Hayli düşmanla karşılaşan The Flash Barry gerçek düşmanını tanıyamaz bir hayli kere savaşmalarına karşın kimliğini bilemez ve bu onun büyük bir tuzağıdır.Amansız mücadelelerin yaşandığı ve büyük bir heyecana sahne olan The flash dizisinin tüm sezonlarını ve tüm bölümlerini full hd olarak izleyebilirsiniz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın