Devam Ediyor
The 100
7.7 IMDB Puanı

The 100

Kategori AksiyonGizem

The 100 izle

The 100 izle. Tüm zamanların en popüler dizilerinden the 100 konusu nedeniyle netlikle alakanızı sürükleyebilecek bir dizi olacaktır. 97 sene evvelinde alana gelen nükleer bir patlama nedeniyle dünya üzerinde yaşayan milyonlarca insan can vermiştir. Etrafa saçılan ışınım nedeniyle dünya yaşanacak bir yer halinenden çıkmıştır.

Yaşamda kaldığı hakkında bilgi sahibi olunan insanlar ise 12 ülke hudutları içerisinde yaşamaktadır.Bu insanların toplanabilmesi ve ark istasyonları kurabilmek için yaşamda kalan tüm insanlar Jaha başkanlığında birleşmektelerdir. Nükleer patlama nedeniyle gıda şeylere de ışınım bulaşması nedeniyle, gıda mevzusunda da kasvetler yaşanmaktadır.

Gıda yiyeceklerin yetmemesi nedeniyle 18 yaşında ve 18 yaşından büyük olan insanların kabahat işlemeleri gidişatında uzaya fırlatma cezası ile karşı karşıya kalmaları an sorunudur. Ceza sistemine ne kadar uyulmuş olsa da insan rakamı nedeniyle Ark üzerinde bulunan yiyecekler yavaş yavaş tükenmeye başlamıştır. Cezalandırılmak üzere bekletilen the 100 mahkum, uzaya fırlatılmadan evvel bağışlama çıkmıştır. Ancak bu bağışlama karşılıksız değildir. Doruğunda yemek olduğunu düşünülen Weather Dağı’na çıkmaları istenmektedir. Bu operasyonun neticesiz kalmaması için bir uzay gemisi de ayarlanmak istenmektedir.

Bu 100 mahkum the 100 dizisinin ana başlığını oluşturacak. Bu kişiler dağın doruğuna geldiği zaman bozulmayacak olan besinleri yanlarında getirebilmesi için uzay gemisi bütün yanlarına indirilecektir. Ancak bu harekât zaferli olmazsa yemek mevzusunda kasvet yaşanması nedeniyle, mahkumlara bağışlama çıkmayacak ve kendileri ile gayret etmeleri gerekecektir. The 100 mevzusu bakımından oldukça akıcı ve bağlayıcı bir dizidir. Bu nedenle izleyebileceğiniz en akıcı diziler arasında yer alabilir.
  • 1. Sezon
  • 2. Sezon
  • 3. Sezon
  • 4. Sezon
  • 5. Sezon
  • 6. Sezon
  • 7. Sezon