Devam Ediyor
Prison Break
8.3 IMDB Puanı

Prison Break

Prison Break izle

Prison Break, Amerika Birleşik Devletleri imali olan bir Aksiyon dizisidir. Öyküsü Paul Scheuring tarafından ortaya atılmış ve FOX firmayı tarafından 2005 senesinde dizi olarak yaşamına adım atmıştır. Michael Scofield ağabeyinin bir kötüle neticeyi mapusa atılmasından ve idam cezasına çarptırılmasından sonra aylarca tasarılar yaparak tam tasarıyı gövdesine vurma olarak geçirir. Tasarının ilk adımını atmak için bir bankayı atamış gibi yapması gerekiyordur. Tasarıyı çok hoş işler ve ağabeyinin bulunduğu cezaevine düşer.

Vaka tamda burada başlar. Prison break dizisinin başrolü hoş ve makûs arkadaşlıklar edinir ama bunların hiçbiri tasarıdan şaşmasına neden olamaz zira abisi idam edilecektir. Bir takım kurarak cezaevinden ağabeyiyle beraber kaçmayı tasarılar ama bu tasarılar bir hayli defa galibiyetsiz olur zira karşılarında bir sürü mani vardır.

Cezaevinde kurduğu minik grup tecavüzcüler soyguncular mafya babaları olduğu için bir sürü mevzuda güçlük sürükleyen Michael’i yolundan döndürmek ihtimalsiz. Michael her şeyi ayrıntılıca düşünerek tasarlamıştır ve ağabeyinin kurtulması için elinden geleni yapar. Zira hak etmediği bir kabahatten dolayı can vermesini istemez.Türkçe dublaj ve türkçe altyazılı prison break izle.
 • 1. Sezon
 • 2. Sezon
 • 3. Sezon
 • 4. Sezon
 • 5. Sezon
 • Bu sezon henüz eklenmemiş.
  Bu sezon henüz eklenmemiş.
  Bu sezon henüz eklenmemiş.
  Bu sezon henüz eklenmemiş.
  Bu sezon henüz eklenmemiş.

  Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın