Sunucu yoğunluğu nedeniyle filmlerin açılması uzun sürebilir.Lütfen filmlere anlamlı bir yorum yaparak bize destek olunuz.
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle
7.8 IMDB Puanı

Dayı Bir Adamın Hikayesi izle

  • Yapım Yılı
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle.Gerçek adı Ramiz Karaeski olan dayı İstanbul'u geri almaya geldi.Yerli filmler arasında en çok beklenen dayı bir adamın hikayesi filmi full izle.

Dayı Bir Adamın Hikayesi izle full

Ramiz karaeski yenidein istanbul'u geri almaya geldi.Dayı bir adamın hikayesi filminde EZEL dizisi ile kendini öne çıkaran Ufuk Bayraktar milyonlarca hayranı tarafından uzun zamandır beklenen Dayı karakterini yeniden canlandırıyor. Ezel dizisinde namı değer kabadayı Ramiz Karaeski karakterinin geçlik yıllarına can veren başarılı oyuncu Ufuk Bayraktar’ın kafa rolünü üstlendiği Dayı sineması şimdiden sinema severlerde büyük heyecan yaratmayı başardı.

Dayı bir adamın hikayesi tek parça izleBüyük üstat Tuncel Kurtiz’in eşsiz performansıyla hayatımıza giren Karaeski karakterinin dizide kara ak kesitlerle sunulmuş gençlik yılları, bu kez Ufuk Bayraktar’ın üst düzey oyunculuğu ile ak perdeye aktarılıyor. Filmin mevzusu diziden de aşina olabileceğimiz gibi İstanbul sevgisi ile ona sahip olma hevesiyle yanıp tutuşan Dayı’nın şehri ele geçirme yolunda yaşadıklarını anlatıyor. Hapisten çıktıktan sonra İstanbul’u Fatih’ten sonra yeniden fethetmeye gelen Dayı’nın şehrin kabadayılarını diz çöktürme hikayesine tanıklık edebilirsiniz. Hepimizin hatırlayacağı o meşhur repliği akıllara getiren filmde kısaca Dayı emaneti olan Şehr-i İstanbul’u geri almaya gelmiştir 1 kere. Ufuk Bayraktar’ın ustalık eseri diyebileceğimiz filmin gösterim tarihi olarak ise 6 Kasım 2020 planlanıyor. Filmin senaryosunu Uğur Bayraktar kaleme alırken senarist koltuğunu ise Murad Zaloğlu devralmıştır. Mafya rollerinin vazgeçilmez ismi Ufuk Bayraktar, bakalım bu filmde beklentileri karşılayabilecek mi? Tüm Ramiz Karaeski hayranlarının uzun zamandır beklediği Dayı bir adamın hikayesi filmi 1080p ve 720p olarak sitemizde yayınlanmıştır.

lütfen bekleyin - Dayı Bir Adamın Hikayesi izle

TEK PARÇA VIP PLAYER