Bill And Ted Türkçe İzle
7.4 IMDB Puanı

Bill And Ted Türkçe İzle

    Bill And Ted filmini korsanfilmizle.com farkı ile tek parça ve 1080p full hd izleyebilirsiniz.Türkçe dublaj ve altyazılı Bill And Ted izle.

    Bill And Ted Türkçe İzle full

    Yıllar sonra seyirciyle tekrar buluşacak olan bu ikili artık yetişkin birer birey olmuşlardır.Hala eski heyecanı verebilecek oldukları için film severler tarafından büyük bir heyecanla karşılanmıştır.Yabancı filmler arasında en ok sevilen komedi filmlerinden biri olan bill and ted filminin başrolünde dean parisot yer almaktadır.

    Bill ve Ted izle


    Rock müziğine duydukları hayranlık neticesinde 1 arada olmaya devam eden ikili birçok deneyimi de birlikte yaşamıştır. Şimdiki serüvenleri gezegeni kurtarmak için yeni 1 müzik yaratacakları ile sonra geleceğe gidip yararlı olup olmadığını kontrol edecekleri 1 maceraya atılıyorlar. Bill AndTed’ s excellentadventure ile Bill andTedBogusJourney filmlerinden sonra oldukça uzun 1 ara verip yeniden izleyici karşısına yepyeni maceralarla çıkıyorlar. Kendilerine has olan hayran kitlesiyle buluşmak için gün sayan film beyazperdede izleyicisiyle buluşuyor. Bill AndTed 2020 OyuncularıKeanuReeves ile AlexWinter’ın başrollerini paylaştığı filmin fragmanını izleyebilirsiniz. Filmde Amerikalı rapçi Kid Cudi, SamaraWeaving ile BrigetteLundy-Payne 1 arada olacaklar. Bill AndTed 2020 Filminin KonusuTürlü maceralarla 1 araya gelen 2 kafadar oldukça maceralı 1 yolculuğa çıkarıyor. Günümüzde her yerde olan cep telefonları nedeniyle, telefon kulübelerinin her yerde olmaması neticesinde pek rastlanmıyor. Fakat ikili yeni macera için telefon kulübesi görünümünde zaman makinasını yerleştirmeyi başarmışlar. Zaman makinasını kullanarak yolunda gitmeyen 1 şeyi yoluna koyacaklar. Tabi bu süreçte 2 kafadarı türlü heyecanlar beklemektedir. önceki filmlerde akıllarda kalan tek şeyin zaman makinası olmadığını göreceksiniz. Ölüm karakteri de yeni filmde boy göstermeye devam edecek. İki kafadarın bu sefer ki yolculukları çok önemli bazı tarihi figürlere şahit olduklarını göreceksiniz.