Amerikan Pastası 8 izle
6.7 IMDB Puanı

Amerikan Pastası 8 izle

    Amerikan Pastası 8 filmini izle.Türkçe dublaj ve türkçe altyazılı izleme seçenekleri ile Amerikan Pastası 8 full hd izle, 1080p izle, 720p izle.

    Amerikan Pastası 8 izle full

    Amerikan Pastası 8 izle, Amerikan Pastası 8 full izle, Amerikan Pastası 8 türkçe dublaj izle, En komik yetişkin filmlerinden biri olan amerikan pastası serisinin bu bölümünde macera devam etmektedir.Başrol oyuncularımızın büyük bir çoğunluğu evlenmiş ve artık eskisi kadar hareketli değildirler.Bu durumdan sıkılanlar olmaya başlamış ve eskisi gibi yeniden çılgın partiler yaparak üniversiteli gençler ile eğlenmek istemektedirler.Bunun için hemen eski grup ile bağlantı kurarak bir buluşma ayarlarlar. Ancak stiflerı bu buluşmaya çağırmayı unuturlar.Bunun üzerine grupta eksiklik olduğunu farkedenler hemen stiflerı arayarak onun yanına giderler.Ancak karşılaştıkları görüntü onları şaşırtır. Stifler çoktan kızgın piliçleri hazırlamış ve her gece farklı eğlenceler düzenlemektedirler. Amerikan pastası serisinin en çok sevilen kahramanlarından stifler maceralarına devam etmekte ve güzel kızlar ile eğlenmeye devam etmektedir. Buluşmayı gerçekleştiren gençler hemen yeni bir eğlenceye atılır ve maceralarına kaldıkları yerden devam etmektedirler.
    Oldukça eğlenceli olan amerikan pastası 8 filmini full hd olarak sayfamızdan izleyebilirsiniz.Türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleri sayfamıza eklenmiştir.

    hd film izle